Svátek má Květa

Poslední přidaná fotogalerie

Trochta cup 2011

Ohlédnutí za vánočním turnajem ve Veřovicích

Dne 29. 12. 2011 se tělocvičně ZŠ Veřovice uskutečnil 11. ročník Vánočního turnaje ve florbale a fotbale pro širokou veřejnost..

Dne 29. 12. 2011 se tělocvičně ZŠ Veřovice uskutečnil 11. ročník Vánočního turnaje ve florbale a fotbale pro širokou veřejnost. Zúčastnilo se 9 týmu. Začalo se s florbalem, v němž vyhrál Miglanc Team, na druhém místě se umístili Blafeři a třetí místo obsadil Tornádo Team. Poté následovala pro většinu účastníků oblíbenější část turnaje - fotbal. V něm nakonec o vítězi, po těžkém finálovém zápase, rozhodovaly penalty. Tentokrát stálo štěstí na straně hráčů týmu Blafeři, kteří tak pokořili Tornádo Team a třetí místo patřilo týmu Žárovky. Myslím, že se Vánoční turnaj vydařil jak hojnou účastí, tak klidným průběhem a hlavně bez velkých zranění. Tak zase za rok o Vánocích nashledanou, sportovci!