Přesun na obsah

Dnes je 20.6.2021

Svátek má Květa


Poslední přidaná fotogalerie

Trochta cup 2011


Trochta Cup 2011

V sobotu 26.11. 2011 se vydala naše početná skupina nejstarších a středních kluků na halový turnaj Trochta Cup 2011, který se konal v Ostravě..


V sobotu 26.11. 2011 se vydala naše početná skupina nejstarších a středních kluků na halový turnaj Trochta Cup 2011, který se konal v Ostravě. Tento turnaj vznikl v roce 2000 na počest zakladatele salesiánského díla v Ostravě kardinála Štěpána Trochty. Již od počátku měla naše nejstarší skupina ambice nejvyšší a chtěla obhájit své prvenství z minulého ročníku turnaje. Střední kluci jeli na turnaj s přesvědčením, že můžou jenom příjemně překvapit a drželi si známku tzv. „černého koně turnaje“. První zápasy daly jasně najevo, že se bude hrát rychlý a tvrdý fotbal. Rozdělení do skupin určilo, že naše týmy v základní části proti sobě nenastoupí. První zápasy obě naše družstva zvládla a získala 3 body. Druhé zápasy už byly vyrovnanější, přesto si oba týmy po těžkém boji odnesly opět 3 body. Až v posledním hraném utkání základní části se vyskytly problémy. Mužstvo mladších prohrálo a mužstvo starších remizovalo. Ale i přes tyto události postupovaly obě naše mužstva do vyřazovacích částí. V prvním zápase nastoupili starší s týmem Brna, a nakonec vyhráli po penaltovém rozstřelu. Mladší nastoupili s týmem PČR. Ve vyrovnaném zápase naši kluci v poslední sekundě vyrovnali a vynutili si penalty. V těch, po skoro 8 seriích, vyhrálo mužstvo PČR. Je potřeba ocenit oba gólmany, protože předváděli skvělé zákroky. Cesta našeho týmu nejstarších pokračovala dál. Postoupili do finále přes výše zmiňované PČR a ve finále se utkali s dvojnásobným vítězem Poruba United. Nakonec po velmi dobrém výkonu Hodslavice vyhrály nad Porubou United 6:1 a obhájily svůj triumf z minulého ročníku.
Velké poděkování patří pořadatelům, kteří se na organizaci turnaje podíleli. Tak snad se příští rok setkáme a obhájíme prvenství s předchozích ročníků.